Zvedni hlavu

Covid-19 ovlivnil naši společnost, a tedy i školu tak, že to většině z nás způsobuje starosti a dlouhodobé obavy nám kazí náladu. Máme skloněnou hlavu, a to nejen kvůli počítačům a telefonům, které nám teď víc než dřív pomáhají v práci. Když hlavu zvedneme, můžeme vidět mraky, větve stromů, ptáky…, můžeme se potěšit pohledem a třeba i zapojit svou fantazii.

Ředitelka ZŠ Eden vyhlašuje pro žáky ZŠ Eden, rodiče našich žáků a pedagogy školy fotograficko-literární soutěž ZVEDNI HLAVU.

Pokud vás nějaký pohled se zvednutou hlavou zaujme, vyfoťte jej, opatřete textem (myšlenka – vtipný text – próza – poezie…) a pošlete na adresu zvednihlavu@zseden.cz do konce měsíce března. Nezapomeňte napsat jméno autora a kategorii (kategorie A: Žáci a žákyně ZŠ Eden; kategorie B: Rodiče žáků ZŠ Eden; kategorie C: Pedagogové ZŠ Eden).

Z fotografií vytvoříme výstavu a budeme doufat, že vás na ni budeme moci co nejdříve pozvat. Cílem soutěže je vzájemné zlepšení nálady, ne vítězství (i když drobné ceny samozřejmě budou).

Comments are closed.